KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413019
nr 1441 3019
Albert Buikema
(1949-1994), Nederländerna
Oljemålning, Sjö. Signerad. Olja på duk, 60x90cm, yttermått inklusive ram: 78x109cm
Albert Buikema, konstnär född 1949, död 1994.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:06:25
300 kr
350 kr
400 kr